top of page

Kozmik Enerji (Cosmoenergetica) Gerçeklik Oluşturan Algoritmalardan Oluşan Bir Sistemdir.

Algoritma, belirli bir sonuca ulaşmak için yorumlayıcının eylemlerinin sırasını tanımlayan bir dizi talimat anlamına gelmektedir. Her durumda açıkça belirtilmiş tarifler ve aşamalar bu algoritma tanımının içerisine girmektedir. İnsan yaşamı çok boyutludur, çeşitli alanlarda akar. İnsan düşünür, fikirler üretir, farklı duygulara sahiptir, eylemler yaratır. Maddi olmayana, süptil enerjiler dünyasına ait olduğu için birçok insanın manevi dediği başka bir alan daha vardır. İşte bu alana bilim enerji-bilgi alanı demektedir.


#Kozmik #enerji enerji-bilgi düzeyinde hareket eden, kişilik, benlik, iletişim, aile, yaratıcılık, iş ve sağlık, ortaklık, dönüşüm, bilgi ve çalışma, sosyal olarak kendini gerçekleştirme ve arkadaşlar alanlarında faydalı etkiler üreten bir algoritmik sistemdir.


İnsanın üç ana #enerji kaynağı vardır.

  1. Dünya anadan gelen ayak tabanlarının enerji merkezlerinden ve 1. çakradan alınan enerji.

  2. Daha üst seviyelerden gelen ve 7. çakradan insana akan enerji.

  3. Çevreden, çakraların geri kalanından aldığı enerji.Metabolizma veya enerji değişimi, solunum süreci gibi sürekli olarak gerçekleşir. Aynı hacimde işlenmiş enerjiyi aldığımız sürece onu veririz. Fiziksel olarak nasıl ki bir kişi daha güçlü olmak için spor salonuna gider, #kozmik #enerji de vücudun daha büyük bir enerji hacmini alma ve işleme kapasitesini arttırma veya başka bir deyişle, çevredeki enerji alışverişini yoğunlaştırma eğilimindedir.

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2 Post
bottom of page