top of page

Kozmik Enerji Uygulayıcısı Frekanslarla Neler Yapabilir?


Kozmik Enerji uygulayıcıları sadece hastalıkların şifalanmasında aktif rol oynamazlar. Kozmik Enerji frekansları sağlığımızı yeniden kazanmamıza yardımcı olabilir fakat bu frekansları sadece hastalıkların şifalanmasıda kullanılır olarak görmemek gerekmektedir. Kozmik Enerji uygulayıcısı başkalarıyla ilişkilerin düzeltilmesi, basit duru görü biçimleri, astral seyahat, odaların ve evlerin enerjetik olarak temizlenmesi, tarım ve ekoloji de kullanılması, işle ilgili danışmanlıklar, işe alımlarda uygun personelin değerlendirilmesi, salgın hastalıkların önlenmesi ve ortadan kaldırılması gibi birçok konuda destek sağlayıcı görev üstlenirler.


Her Kozmik Enerji uygulayıcısının bu saydıklarımızın hepsini yapabileceği anlamına gelmez. Uygun eğitim seviyesine ulaşmış ve kendi kendine pratik yaparak bu konularda uzmanlaşmış olması gerekir. Kozmik Enerji Uygulayıcısının en güçlü kaynağı sürekli olarak pratik yapmasıdır. Çünkü pratik yapıldığında yeni olasılıkların kapıları açılacaktır.


Bazı uygulayıcılar Kozmik Enerji’nin şifalandırma kısmını uygulamazlar. Bunun yerine frekansları kendi gelişimleri, kendi enerji değişimleri ve kişisel yeteneklerinin keşfi için kullanırlar. Kozmik Enerji frekansları bulunduğu kişiye güç, dayanıklılık, dış etkilerden korunma gibi özellikler sağlar. Strese karşı olağanüstü direnç sağlarken vücudun canlılığını artırır. Herhangi bir faaliyet alanında ya da istenilen alanlarda başarılı olmayı teşvik eder ve bunu optimize hale getirir.


Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2 Post
bottom of page