top of page
Image by Jason Dent

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Kişisel bilgileriniz (ad-soyad, rumuz, e-posta adresi, telefon numarası vb.) kesinlikle başka kişi ya da kuruluşlara verilmez. Yalnızca sitemizden en iyi şekilde yarar sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

Üye olurken verdiğiniz bilgilere yalnızca siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka kişilerin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları hiçbir şekilde değiştirmesi mümkün değildir.

Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının emreonursal.com güvenlik politikaları çerçevesinde tespit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

Üye, emreonursal.com internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.

İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz emreonursal@emreonursal.com  adresinden iletişime geçebilirsiniz. Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir.

https://emreonursal.com adresinden duyuru, gelişme, kampanya ve indirim e-postalarını almak istemiyorsanız emreonursal@emreonursal.com adresi bildirmeniz gerekmektedir.


emreonursal.com, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, emreonursal.com gizlilik İlkelerine uyacağını garanti etmez bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

 
Kozmik Enerji Nedir?: Haberler ve İpuçları
V.A. Petrov

Kozmik Enerji Tarihçesi

Kozmik Enerji Seansları

Bireysel Çalışmalar Nasıl Olur?

Kozmik Enerji Hangi Durumlarda Yardımcı Olur

Kozmik Enerji Hangi Durumlarda Yardımcı Olur ?

Kozmik Enerji Nedir?: Hizmetler
bottom of page