top of page
Image by Aperture Vintage

Kozmik Enerji (Cosmoenergetica) Nedir?

Kozmik Enerji (Cosmoenergetica) adı kozmos ve enerji olmak üzere iki kelimeden oluşmuştur. Cosmos kelimesi Yunanca kökenlidir ve dünyanın yapısı, evren, çevreleyen alan anlamına gelir. Energetica terimi ise farklı enerji biçimlerinin, enerji kaynaklarının kullanım olasılıklarını inceleyen fiziğin bir parçasıdır. Kozmik Enerji (Cosmoenergetica) çevremizdeki dünya ve bu dünyanın yaratıldığı enerji biçimlerinin çeşitliliği ve bunları yaşamda kullanma olanaklarını teşvik eden bir sistem olarak ortaya çıkmıştır. 

 

Kozmik Enerji (Cosmoenergetica) Evren’in frekanslar (kanallar) olarak adlandırılan enerji-bilgi etkileşimlerinin doğası olarak bir kişinin fiziksel, ruhsal ve manevi gelişimine imkan veren bir teknik olarak kullanılmaktadır. Frekanslar her zaman bizi çevreleyen dünyamız ve kainatın üzerinde var olan, bizleri sarmalayan enerji-bilgi gücü ile Evren ile bizi birleştiren bir yapıya sahiptirler. Frekanslar daha önce diğer uygarlıklar tarafından bilinen ve son dönemde yeniden hatırlanan ve Rus bilim insanı Dr. Vladimir Petrov tarafından 1990’ların başlarında keşfedilip insanlığın yükselişine katkı sağlamak için paylaşılmıştır. 

 

Kozmik Enerji frekanslarının iyileştirici gücü, Petrov’un yaptığı çalışmalarla ve Uluslararası Klasik Kozmik Enerji Federasyonu tarafından yürütülen çeşitli bilimsel çalışmalar ile, alınmış sekiz patent ve aynı zamanda danışanlardan alınan olumlu referanslar ile kanıtlanmıştır. 2009 yılının Aralık ayında ise Uluslararası Klasik Kozmik Enerji Federasyonu, Birleşmiş Milletler Dünya Sağlık Örgütü’nün en yüksek tıp kuruluşuna kabul edilmiştir. 

 

Kozmik Enerji yöntemi herhangi bir dine ya da kültüre bağlı değildir. İsteyen herkese açık bir sistemdir. Kozmik Enerji sistematize edilmiş enerji alanlarını kullanarak, belirli çalışma yöntemleri,  teknolojilerini ve bu enerji alanlarının gücü yardımıyla uygulanmasını sağlayarak bir kişinin bütünsel olarak iyileşmesinde etkili olmaktadır. Kozmik Enerji sistemi var olan tıp sistemlerine karşı olarak değil, onun yanında yer alarak tamamlayıcı ve destekleyici bir rol oynar.  Doğu tıbbı terminolojisinde geçen ana meridyenlerin temizlenmesi ve şifalanması ile çalışmaya başlayan Kozmik Enerji frekansları bunu bütüne yayarak kişinin tüm bedenlerinin temizlenmesiyle, geçmişten gelen sorunlarının, blokajlarının kaldırılması ile birlikte fiziksel ve ruhsal bedenlerde şifalanma kapısını açar. Kişinin vücudunda birikmiş olan negatif enerjileri temizleyerek vücudun tüm organlarına enerji akışı sağlar. Böylelikle kişinin yaşam döngüsünde dönüşüm kapısını açar.

Kozmik Enerji Nedir?: Haberler ve İpuçları
V.A. Petrov

Kozmik Enerji Tarihçesi

Kozmik Enerji Seansları

Bireysel Çalışmalar Nasıl Olur?

Kozmik Enerji Hangi Durumlarda Yardımcı Olur

Kozmik Enerji Hangi Durumlarda Yardımcı Olur ?

Kozmik Enerji Nedir?: Hizmetler
bottom of page