top of page
Image by Shifaaz shamoon

Hakkımda

İyileştirici ve Yaratıcı Olan Sensin

Emre Onursal resmi.

Marmara Üniversitesi’nde Ekonometri bölümünü bitirdikten sonra ondört yıl boyunca çeşitli finans kurumlarında çalıştım.  Bu süre içerisinde hayatın getirmiş olduğu olumsuz etkileri nasıl daha düşük bir seviyeye indiririm arayışım beni değişime yöneltti. Başlamış olduğum değişim yolculuğumla yaşadığım deneyimleri sizler ile paylaşmak, başka dünyaların kapılarını aralamak için sizlere yardımcı olma hevesim beni şu anda bulunduğum noktaya getirdi. 

 

Son dönemde içimdeki değişim sürecine ayak uydurarak çalışma hayatımın yönünü de değiştirdim. Sonrasında ise; Kozmik Enerji (Cosmoenergetica) eğitimlerimi ve üç yıldır süren çalışmalarımı tamamlayarak, Kozmik Enerji’nin en yüksek seviyesi olan 8. seviye Chutta’ya başarıyla ulaştım. ​Çeşitli sorunlar üzerinde danışanlarımla çalışmayı ve rehberlik etmeyi severek yapıyorum.

 

Kendimi tanıma yolculuğumda, 

​-Kozmik Enerji (Cosmoenergetica) 

-İstanbul Aydın Üniversitesi Yaşam Koçluğu ve NLP

-ThetaHealing Uygulayıcılığı (5 Modül)

-JAAS Arınma Sistemi Eğitmenliği

-Spiritüel Yaşam Koçluğu

-Domino Yöntemi Uygulayıcılık

-Ho'oponopono

-Human Design

-Quantum Reiki

-Munay Ki (Şamanik Uygulama)

-Vedik Astroloji

eğitimleri alarak daha fazla bilgi edinmek ve danışanlarıma daha fazla yardımcı olabilme amacını taşıdım. 

Yükseliş yolunda kendime ve sizlere rehberlik edebilmeme ve bu yolda yürüyüp insan olma deneyimini beraber yaşamaya var mısınız? Kendinizde değiştirmek istediğiniz yönleriniz mi var? Sebebini çözemediğiniz negatif durumlarla mı karşı karşıyasınız?  O zaman aşağıdaki iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

 
  • Instagram
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Whatsapp
Hakkımda: Hakkımda
bottom of page