top of page

Kozmik Enerji Bireysel Çalışmalar Nasıl Olur?

Kozmik Enerji (Cosmoenergetica) bireysel çalışmalar genellikle yüz yüze ya da uzaktan yapılabilmektedir. Bireysel çalışmalara başlamak isteyen kişiler için önemli olacak konu hakikate uygun bir şekilde bu değişim ve dönüşüme açık olmalarıdır. Niyet düzeyinde her şey mümkündür. Bilinçli olarak bu niyetle bu çalışmaları yapmak geri dönüş açısından oldukça başarılı sonuçlar elde etmeye yarayabilir. 

 

Teknik olarak bakıldığında danışan ortalama 12-15 çalışma aralığında belirli bir düzeye ulaşır ve var olan negatif enerjiler bu düzeyde temizlenmeye çalışılır. Çalışmalarda öncelikle danışanın çakraları (vücudun ana enerji merkezleri) dengelenir ve sonrasında enerji alanında (aurasında) oluşan negatif durumlardan enerji merkezlerinin, organların ve enerji bedenlerinin temizlenmesi ve dengelenmesi amaçlanmaktadır. Sonuç itibariyle her varlık bir titreşime (frekansa) sahiptir. Aynı şekilde bedenimizde belirli bir frekans aralığında titreşmektedir. Kozmik Enerji frekansları ile düşük titreşimlerin hücresel düzeyde kaldırılması amaçlanmaktadır. Yeni ve yüksek düzeyde gelecek olan bir titreşim düşük düzeydeki titreşimleri uzaklaştırarak danışanın var olan negatif titreşimlerini yüksek seviyeli titreşimlerle değiştirerek şifalanmasını sağlar. 

 

Bireysel çalışmalar etkisini ilk birkaç çalışmada gösterebileceği gibi daha uzun sürelerde de etkisini gösterebilmektedir. Bireysel çalışmalara başlamadan önce bu durumların göz önünde bulundurulması gerekmektedir. 

Crossing the River
Kozmik Enerji Bireysel Çalışmalar Nasıl Olur?: News
Kozmik Enerji Eğitimleri

Kozmik Enerji Seminerleri Hakkında Bilgi Alın

Kozmik Enerji Kanalları

Kozmik Enerji Frekansları Nelerdir?

Kozmik Enerji Nasıl Yardımcı Olur

Kozmik Enerji Hangi Durumlarda Yardımcı Olur ?

Kozmik Enerji Bireysel Çalışmalar Nasıl Olur?: Hizmetler
bottom of page