top of page
Image by Hal Gatewood

Kozmik Enerji Frekansları Nelerdir?

Fizik yasalarından bildiğimiz üzere her cismin elektromanyetik veya enerjik alanı belirli bir tonda salınım gösterir. Bu neden ile kozmik enerjilere frekans adı verilir. Kozmik enerji frekanslarının kaynakları üçe ayrılır. 

 

  1. Psiko-duygusal durumlar, meditasyon da dahil olmak üzere belirli teknikler yoluyla, zaman ile Dünyanın bilgi alanında kayıtlı olan belirli ruhsal ve enerjik gelişim merkezleri ve okulları tarafından geliştirilen teknikler. Kozmik Enerji’nin kurucusu Vladimir Petrov’un da inisiye olduğu standart sağlık durumları, duygusal durumlar, parapsikolojik durumlar, manevi uyum durumları. 

  2. Karasal kökenli yani Dünya’nın kendi enerji alanından oluşan manyetik frekanslar. 

  3. Güneş sistemimizde bulunan gezegenler tarafından Dünya’ya akan frekanslar. 

 

Çevremizde her şeyin enerji ve bilgi olduğu iyi bilinmektedir. Kozmik Enerji’de daha yüksek veya daha düşük bilgi içeriğine sahip frekanslar bulunmaktadır. Çalışmalarda kullanılan frekanslar tamamen sağlıklı bir organizmanın doğal bilgisine sahiptir. 

 

Çalışmalarda kullanılan her frekansın vücutta belirli kimyasal elementleri oluşturduğu yapılan laboratuvar deneyleri ile gösterilmiştir. Buddha Blok ve Chutta Blok frekansları enerji açısından ve kaybedilen enerjinin geri kazanımı açısından daha güçlüyken, Magic Blok ve Magister Blok frekansları temizleme ve bilgi kazanımı açısından daha güçlü hareket etmektedir.

* Bu bölümde kaynakça olarak Petrov’un öğrencisi Sayın Veaceslav Gurschi’nin yazılarından alıntılanma yapılmıştır.

Kozmik Enerji Frekansları Nelerdir?: News
Kozmik Enerji Eğitimleri

Kozmik Enerji Seminerleri Nasıl Olur?

Kozmik Enerji Frekansları Nelerdir?: Hizmetler
bottom of page